Het Team

Groep 1/2: juf Ellen Fase & juf Diana Burgers
 (e.fase@octho.nl & d.burgers@octho.nl )
Groep 3/4: juf Anne Greveling-Scherpenisse & juf Liesbeth van Dijke
( a.scherpenisse@octho.nl & l.vandijke@octho.nl )
Groep 5/6: juf Martha Stoutenburg
 ( m.stoutenburg@octho.nl )
Groep 7/8: juf Rita Abbekerk
 ( r.abbekerk@octho.nl )
Intern Begeleider: Pauline Kievith
 (P.Kievith@octho.nl )
Directeur: Frits Weterings
 ( obsdeluyster@octho.nl )

deze website is gerealiseerd door schoolwapps.nl